Klan Rycerzy Smętnego Oblicza

Opis forum


#1 2010-02-26 13:21:18

Bysiu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 1

GIT9

Witam, mam pewną przykrą sprawę. Ponieważ  członek waszego klanu dokładnie w zeszła sobotę 20.02. utworzył grupę która miała iść na rzeźnika. Zostałem zaproszony przez Sok0l do tej grupy i na samym starcie zapytałem się jak dzielimy dropy z wyprawy więc usłyszałem od dowódcy grupy GIT9 że po równo. W trakcie instancji wypadły gatki mroku wiec wszyscy zaraz zrobili wielkie WOW , Git9 sam powiedział że gatki są warte około 25g i że zostaną sprzedane na aukcji i wtedy kasa do podziału. W miedzy czasie padł jeszcze zamknięty pion ( chyba miedziany) wiec jeszcze więcej do podziału. Sama wyprawa zakończyła się klęską ja osobiście straciłem 2g na moroki itp. ale nie o tym miałem pisać . Przyszedł czas dzielenia się łupami i dostałem skórzana kurtkę i jakieś tam eliksiry życia:( jak się zapytałem co zresztą to zostałem zbluzgany "nie sraj " , " zamknij się " itp.  wiec sobie zapisałem cześć czatu tyle ile mi się udało zapisać:



17:08    GIT9 [5]   oddał Wielki Eliksir Życia 1 szt. graczowi   andrzejpablo [5] 

17:08  Gracz   GIT9 [5]   rozwiązał grupę.

17:08  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : ejjj GIT wziołeś sobie 2 najceniejsze rzeczy i mówisz do widzenia??

17:09  GIT9 » bysiu : ja zakladalem grupe wiec mam prawo sobie wziasc a buty i tak ida na aukcje

17:10  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : halooo chcę wiedziec co z dropem
17:10  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : chyba nie tak sie umawialiśmy???
17:10  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : była mowa o aukcji i wtedy podział kasy
17:10  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : min po 5 s

17:10  GIT9 » andrzejpablo, bysiu, Olobys, sok0l : a czy byla jakas umowa?
17:10  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : min po 5g

17:11  GIT9 » andrzejpablo, bysiu, Olobys, sok0l : najpierw musze je sprzedac

17:11  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : jak nie było jak była? chyba nawet ty sam mówiłeś ze warte sa min 30-35g mroki


17:11  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : wiec czego juz kombinujesz

17:12  Gra będzie funkcjonowała o wiele sprawniej, jeśli zainstalujesz klienta, znajdziesz go tutaj!
17:12  GIT9 » andrzejpablo, bysiu, Olobys, sok0l : nie sap bo ich jeszcze nie sprzedalem szukam klienta
17:12  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : radze do sprawy podejsc uczciwie bo opisze sprawe na forum a tam lubią kanciarzy
17:12  andrzejpablo » bysiu : buty sa warte 25 gold


17:12  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : Andrzej pisz w całości aby kazdy widzial

17:12  Olobys » andrzejpablo, bysiu, GIT9, sok0l : więc jak się umawiamy
17:13  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : wiec jak byty sa warte 15g to chyba oczywiste że każdy by chciał 5g

17:13  GIT9 » andrzejpablo, bysiu, Olobys, sok0l : bysiu skoncz juz srac. ja ci kasy nei obiecywalem za legowisko
17:13  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : mnie sie nie spieszy z kasa ale chce aby było bez oszustwa

17:13  sok0l » andrzejpablo, bysiu, GIT9, Olobys : ja sie kłucic nie bede
17:14  bysiu » andrzejpablo, GIT9, Olobys, sok0l : troszke słownictwa

17:15  Olobys » bysiu : noi widzisz tak to jest


17:16  andrzejpablo » bysiu : sprzeda to kase odda mowi

17:17  andrzejpablo » bysiu : ile jest wart miedziany pionek



część rozmowy jest z mojego klanowego czatu ale uczestnicy tej nie szczęsnej wyprawy to  : ja czyli bysiu, andrzejpablo , olobys
kasa do podziału już pewnie stracona ale chciałem wam naświetlić jakiego ZŁODZIEJA trzymacie w klanie, co z nim zrobicie to już wasza sprawa ale piszę już przyszłościowo że jak ja będę mu robił pod górkę to nie będzie atak na Wasz klan tylko na tego złodzieja bo nie lubią chamstwa itp.
Pozdrawiam Bysiu

Ostatnio edytowany przez Bysiu (2010-03-11 21:29:17)

Offline

 

#2 2010-02-26 13:38:43

Sir Spooky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 5

Re: GIT9

Nie wiem kiedy była ta nieszczęsna wyprawa ale jeżeli kilka dni temu to te buty od GITa kupiłem ja za chyba 15 czy 16g, już dokładnie nie pamiętam. Co do jego osoby to takie zachowanie powinno byc karane wywalaniem z klanu i tyle. W klanie nie potrzeba hochsztaplerów i zarobkowiczów.

Poza tym proponuje zrobic jeszcze jedną rzecz, cennik rzeczy dla klanowiczów, którego będziemy się trzymali. Żeby nikt w klanie na kimś nie zarabiał i nie tracił. Jednakowa cena zwojów, potów, pyłków itd. Rzeczy z setów powinny byc ogłaszane przez załóżmy 4 dni na sprzedaż w klanie, a przy braku chętnych dopiero sprzedaż poza klan. Ceny częsci dla klanowiczów mogłyby byc załózmy 1,5x wartości przedmiotu. Na pewno pomogłoby to w polepszeniu klanu.

Taki mały postulat do rozpatrzenia

Ostatnio edytowany przez Sir Spooky (2010-02-26 14:22:54)

Offline

 

#3 2010-02-26 13:47:52

Jordaens

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 2

Re: GIT9

Mnie zaś GIT9 we wtorek zaproponował buty kata za 15 g. - uzgodniliśmy, ze je wezmę, ale zapłacę dopiero dziś. W środę GIT napisał, że buty kosztują minimum 18 g !! Na moje pytanie, co z naszą umową, nie odpowiedział w ogóle.
I to tyle w kwestii tego Pana.

Offline

 

#4 2010-02-26 13:54:51

mercenaries

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 5

Re: GIT9

no koments.....................

Offline

 

#5 2010-02-27 16:06:24

 dela1988

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 19

Re: GIT9

Sir Spooky napisał:

Nie wiem kiedy była ta nieszczęsna wyprawa ale jeżeli kilka dni temu to te buty od GITa kupiłem ja za chyba 15 czy 16g, już dokładnie nie pamiętam. Co do jego osoby to takie zachowanie powinno byc karane wywalaniem z klanu i tyle. W klanie nie potrzeba hochsztaplerów i zarobkowiczów.

Poza tym proponuje zrobic jeszcze jedną rzecz, cennik rzeczy dla klanowiczów, którego będziemy się trzymali. Żeby nikt w klanie na kimś nie zarabiał i nie tracił. Jednakowa cena zwojów, potów, pyłków itd. Rzeczy z setów powinny byc ogłaszane przez załóżmy 4 dni na sprzedaż w klanie, a przy braku chętnych dopiero sprzedaż poza klan. Ceny częsci dla klanowiczów mogłyby byc załózmy 1,5x wartości przedmiotu. Na pewno pomogłoby to w polepszeniu klanu.

Taki mały postulat do rozpatrzenia

Ja się nie zgodzę z częścią o sprzedaży setów w klanie, dużo lepiej wg mnie byłoby gdybyśmy dropy sprzedawali poza klanem.
Weźmy takie buty. Sprzeda się je poza klanem za 16g i już Cię stać na 3-4 rzeczy z OD gdyby były wynoszone tak jak ktoś już na chacie wspominał koszta+50-60s za czas poświęcony na wyniesienie. W ten sposób skorzysta zarówno osoba, która dropneła buty i osoba która poszła do OD. Nie widzę sensu ubierać się w rzeczy z dropu skoro można dużo taniej z z OD, a na wyższych lvl i tak trzeba bedzie zmienić zbroje na niebieską. Trzeba tu także zauważyć że czas działa na niekorzyść sprzedającego, im szybciej sprzeda się drop tym większą sumę można uzyskać. Zielone sety sa już dużo częściej dsostępne, za pare miesiecy ceny będą dużo niższe niż teraz, także osoba chodząca w secie z dropu tylko i wyłącznie na tym traci. Kolejnym argumentem jest też fakt iż klan również skorzysta na tym rozwiązaniu, i znów rozważmy przykład butów sprzedanych za 16g osoba której udało się to zleca komuś z klanu wyniesienie brakujących częsci setu, zyskujemy w ten sposob silną postać która w przyszłości bedzie również mogła chodzić do OD i wynosić sety dla słabszych postaci. Pomagać w trudniejszych misjach itp, im szybciej "ubierzemy cały klan" tym szybciej zwiekszymy swój status, pozycje w grze. Zaczniemy odnosić wieksze sukcesy chociażby w eventach w których na chwilę obecną praktycznie nie mamy szans na zdobyie dropu.

Jeśli chodzi o ceny eliksirów, ziól, pyłków to jak najbardziej no i przede wszystkim kwestia przepisów wymaga prawnego unormowania


Ah...żeby nie było że nie na temat uważam że zaistniała sytuacja powinna zostać jak najszybciej wyjaśniona, o ile dobrze pamiętam w założeniach klanu było coś o budowaniu pozytywnych relacji z innymi klanami i graczami (przynajmniej za czasow kiedy ja należałam do rady) także Git powinien zostać zobowiązany do załagodzenia i wyjaśnienia sytuacji z resztą osób które brały udział w wyprawie a jeśli nie zgodzi się uważam że rada powinna podjąć jakąś decyzję co do niego jak i innych osób które będą szargały dobre imię klanu i jasno napisać w statusie klanu tak aby każdy wiedział jakie czekają go restrykcje w razie złamania statusu.

No to troszkę się rozpisałam:D



Edycja:
Sprawa dawno zamknieta. Zamykam wątek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.karishmakapoor.pun.pl www.my-own-world.pun.pl www.architekturautp.pun.pl www.28dwiescie.pun.pl